Jak vybrat ochranu na Apple Watch?

Ochrana na Apple Watch? Není problém!

Myslet na ochranu totiž platí snad v každé situaci! I v té, pokud máš na ruce chytré hodinky Apple Watch, které patří mezi nejdražší chytré hodinky vůbec.

Jak však předcházet nechtěnému poškrábání nebo i dokonalému zničení? 

Přesně to Ti řekneme v následujících pár řádcích, stačí si pak jenom vybrat, kterou ochranu zvolíš právě Ty!

❇️ Ochranná sklíčka na Apple Watch

Snad nejoblíbenější typ ochranny nejen v rámci Apple Watch. Ochranná 3D skla jsou velmi kvalitním nástrojem, jak ochránit displej před poškrábáním či rozbitím. Samotné tvrzené sklo nejde na hodinkách téměř poznat, avšak ve chvíli nejtěžší budeš velmi rád, že tvrzené sklo na svých Apple Watch máš! Nevýhodou tvrzeného skla je, že chrání pouze samotný displej před poškozením.

 

Cena: od 239 Kč/2ks

Materiál: tvrzené sklo

Aplikace: snadná

❇️ Ochranná pouzdra na Apple Watch

Máš své Apple Watch opravdu rád/a? V tom případě Ti doporučíme ochranné pouzdro, které bude chránit nejenom displej Tvých hodinek, ale také jeho celé tělo. Můžeš tak být v pohodě téměř v každé situaci. Bohužel, tato ochranna má svůj menší nedostatek. A to je viditelnost pouzdra na samotných hodinkách. Pokud však preferuješ bezpečí před elegancí, ochranné pouzdro je pro Tebe tu nejlepší volbou.

 

Cena: od 189 Kč

Materiál: silikon

Aplikace: snadná

 

 

❇️ Ochranná fólie na Apple Watch

Pokud se Ti nezamlouvá ochranné sklíčko ani pouzdro, můžeš na své Apple Watch aplikovat ochrannu v podobě ochranné fólie. Je však nutno říct, že fólie je tou “nejmenší” ochrannou, kterou můžeš svým hodinkám dát. Fólie totiž chrání pouze displej před poškrábáním. Naše doporučení zní jasně. Ochranné sklo je lepší volbou pro ochranu Tvých Apple Watch.

 

Cena: od 169 Kč

Materiál: hydrogel

Aplikace: obtížnější