Jak vybrat ochranu na Apple Watch?

Ochrana na Apple Watch? Není problém!

Myslet na ochranu totiž platí snad v každé situaci! I v té, pokud máš na ruce chytré hodinky Apple Watch, které patří mezi nejdražší chytré hodinky vůbec.

Jak však předcházet nechtěnému poškrábání nebo i dokonalému zničení? 

Přesně to Ti řekneme v následujících pár řádcích, stačí si pak jenom vybrat, kterou ochranu zvolíš právě Ty!

 

Ochranné sklo na Apple Watch 

Snad nejoblíbenější typ ochrany nejen v rámci Apple Watch. Ochranná 3D skla jsou velmi kvalitním doplňkem, který ochrání displej před poškrábáním či rozbitím. Samotné tvrzené sklo nejde na hodinkách téměř poznat, avšak ve chvíli nejtěžší budeš velmi rád/a, že tvrzené sklo na svých Apple Watch máš! Nevýhodou tvrzeného skla je, že před poškozením chrání pouze samotný displej.

Cena: od 259 Kč/2ks

Materiál: tvrzené sklo

Aplikace: snadná

 

 

Ochranné pouzdro na Apple Watch 

Máš své Apple Watch opravdu rád/a? V tom případě Ti doporučíme ochranné pouzdro, které bude chránit nejenom displej Tvých hodinek, ale také jeho celé tělo. Můžeš tak být v pohodě téměř v každé situaci. Bohužel, tato ochranna má svůj menší nedostatek. A to je viditelnost pouzdra na samotných hodinkách. Pokud však preferuješ bezpečí před elegancí, ochranné pouzdro je pro Tebe tu nejlepší volbou.

Cena: od 189 Kč

Materiál: silikon

Aplikace: snadná

 

 

Ochranné pouzdro s tvrzeným sklem na Apple Watch 

Pokud chceš pro Tvé hodinky opravdovou ochranu, tak ochranné pouzdro s tvrzeným sklem bude tou správnou volbou. Je vhodné všude tam, kde Tvým hodinkám hrozí nebezpečí. Nemusíš mí o Tvé hodinky strach ani ve fitku, ani při domácích pracích. Ochranné pouzdro s tvrzeným sklem ochrání celé tělo hodinek i samotný dispej při pádu nebo nešťastném odření. Apple Watch hodinkám se rozhodně nic nestane.

Cena: od 199 Kč

Materiál: tvrzené sklo

Aplikace: snadná

 

 

Ochranná fólie na Apple Watch 

Pokud se Ti nezamlouvá ochranné sklíčko ani pouzdro, můžeš na své Apple Watch aplikovat ochranu v podobě ochranné fólie. Je však nutno říct, že fólie je tou “nejmenší” ochranou, kterou můžeš svým hodinkám dát. Fólie totiž chrání pouze displej před poškrábáním. Naše doporučení zní jasně. Ochranné sklo je lepší volbou pro ochranu Tvých Apple Watch.

Cena: od 169 Kč

Materiál: hydrogel

Aplikace: obtížnější

 

 

Tak které si vybereš?