🔥 Sleva 20 % na vše jen do 30. května. 🔥Tak neváhej a pořiď si něco hezkého ❤️

Jak vybrat ochranu na Apple Watch?

Ochrana na Apple Watch? Není problém!

Myslet na ochranu totiž platí snad v každé situaci! I v té, pokud máš na ruce chytré hodinky Apple Watch, které patří mezi nejdražší chytré hodinky vůbec.

Jak však předcházet nechtěnému poškrábání nebo i dokonalému zničení? 

Přesně to Ti řekneme v následujících pár řádcích, stačí si pak jenom vybrat, kterou ochranu zvolíš právě Ty!

 

Ochranné sklo 

Snad nejoblíbenější typ ochrany nejen v rámci Apple Watch. Ochranná 3D skla jsou velmi kvalitním doplňkem, který ochrání displej před poškrábáním či rozbitím. Samotné tvrzené sklo nejde na hodinkách téměř poznat, avšak ve chvíli nejtěžší budeš velmi rád/a, že tvrzené sklo na svých Apple Watch máš! Nevýhodou tvrzeného skla je, že před poškozením chrání pouze samotný displej.

 

Materiál: tvrzené sklo

Aplikace:obtížnější

 

 

Článek - Jak vybrat ochranu na Apple Watch?
Článek - Jak vybrat ochranu na Apple Watch?

Ochranné pouzdro 

Máš své Apple Watch opravdu rád/a? V tom případě Ti doporučíme ochranné pouzdro, které bude chránit nejenom displej Tvých hodinek, ale také jeho celé tělo. Můžeš tak být v pohodě téměř v každé situaci. Bohužel, tato ochranna má svůj menší nedostatek. A to je viditelnost pouzdra na samotných hodinkách. Pokud však preferuješ bezpečí před elegancí, ochranné pouzdro je pro Tebe tu nejlepší volbou.

Materiál: silikon

Aplikace:obtížnější

 

 

Ochranné pouzdro s tvrzeným sklem 

Pokud chceš pro Tvé hodinky opravdovou ochranu, tak ochranné pouzdro s tvrzeným sklem bude tou správnou volbou. Je vhodné všude tam, kde Tvým hodinkám hrozí nebezpečí. Nemusíš mí o Tvé hodinky strach ani ve fitku, ani při domácích pracích. Ochranné pouzdro s tvrzeným sklem ochrání celé tělo hodinek i samotný dispej při pádu nebo nešťastném odření. Apple Watch hodinkám se rozhodně nic nestane.

Materiál: tvrzené sklo

Aplikace: snadná

 

 

Článek - Jak vybrat ochranu na Apple Watch?
Článek - Jak vybrat ochranu na Apple Watch?

Ochranná fólie 

Pokud se Ti nezamlouvá ochranné sklíčko ani pouzdro, můžeš na své Apple Watch aplikovat ochranu v podobě ochranné fólie. Je však nutno říct, že fólie je tou “nejmenší” ochranou, kterou můžeš svým hodinkám dát. Fólie totiž chrání pouze displej před poškrábáním. Naše doporučení zní jasně. Ochranné sklo je lepší volbou pro ochranu Tvých Apple Watch.

Materiál: hydrogel

Aplikace: obtížnější

 

 

Ochranné pouzdro s tvrzeným sklem a diamanty 

Nestačí ti klasická ochrana tvých milovaných hodinek? Chceš pro ně to nejlepší a zároveň to nejelegantnější řešení? Pak pro tebe máme to nejblýskavější pouzdro široko daleko. Kamínky jsou po celém obvodu hodinek a nasadit ho zvládne naprosto každý. Ideálně doplní např. stylový řemínek s kamínky. 

Materiál: tvrzené sklo

Aplikace: snadná

Článek - Jak vybrat ochranu na Apple Watch?

Tak, které si vybereš?