Nylonové řemínky na Apple Watch

Půvabné, příjemné na nošení, lehké a skvěle padnoucí. To je výčet vlastností nylonových řemínků pro⌚ Apple Watch hodinky. Díky praktickému zapínání na suchý zips nebo na sponu padnou nylonové řemínky opravdu každému. Co lepší, na ruce drží opravdu skvěle. Řemínky jsou vyrobeny z lehkého a příjemného nylonu. Jsou parádním společníkem pro každodenní nošení na doma, do práce či na sport.

 

44 položek celkem
810 1 nylonovy reminek na apple watch papaya
+ další
810/38
519 nylonovy reminek na apple watch plum
+ další
519/38/A
Nahoru
Další produkty

Jak zvolit správnou velikost řemínku?

➡️ Přemýšlíš, jakou velikost zvolit? Připravili jsme pro tebe krátký návod o tom, jak správně vybrat řemínek pro Apple Watch. - Celý článek je zde - Jak správně vybrat velikost řemínku pro Apple Watch?

Jak vyndat řemínek z Apple Watch?

Sundat řemínek z hodinek Apple Watch je zcela jednoduché. Stačí na pásku podržet uvolňovací tlačítko (prostřední tlačítko z vnitřní strany na každé straně páku) a řemínek poté vysunout. 

Jak vyčistit řemínek na Apple Watch?

➡️ Sepsali jsme pro tebe také skvělou radu jak vyčistit řemínek na Apple Watch - naše doporučení si můžeš přečíst zde - Jak vyčistit řemínek na Apple Watch?

 

 

Nylonové řemínky na Apple Watch máme úplně ve všech provedení:

Řazení dle velikosti: 38mm / 40mm / 41mm / 42mm / 44mm / 45mm / 49mm

Řazení dle série: Série 1 / Série 2 / Série 3 / Série 4 / Série 5 / Série 6 / Série 7 / Série 8 / Série SE / Série Ultra / Série 9 /