Vše co nevíš o Apple Watch - FAQ

Jak vyměnit řemínek na Apple Watch?

Pro vysunutí řemínku je potřeba zmáčknout tlačítko na zadní straně hodinek a obě části řemínku vysunout do strany. Nejde-li řemínek vytáhnout, zkontroluj, že je tlačítko správně zmáčknuté a zkus ho znovu vysunout. Poté už jen stačí nový řemínek nastavit správnou stranou a zasunout. Při správné aplikaci uslyšíš i ucítíš zacvaknutí. Vždy vyzkoušej, že řemínek pevně drží v hodinkách.

Co je to milánský tah?

Milánské řemínky na hodinky jsou pevné, odolné a elegantní řemínky z nerezové oceli. Díky struktuře zajišťují maximální komfort a skvěle sednou na každé zápěstí. 

Co je to alpský tah?

Alpský tah je řemínek pro tvé chytré hodinky Apple Watch, který byl speciálně vytvořen sportovní outdoorové dobrodružství. Nicméně, není to jen na výlety do přírody, ale skvěle poslouží i v každodenním životě. Tento řemínek je vyroben z dvou vrstev polyesterového materiálu, které byly spojeny dohromady bez použití stehů, takže vytváří jednotný a odolný celek.

Kde a jak si zkrátit hodinky?

Potřebuješ zkrátit hodinky? Máš hned dvě možnosti - buď si na to troufneš sám a využiješ např. zkracovač, se kterým to jde téměř samo nebo vyhledáš jakékoli hodinářství, kde si s řemínkem určitě poradí. V prvním případě stačí pomocí zkracovače vytlačit závlačku a opatrně ji vyjmout. Po odebrání určitého počtu článků řemínek znovu spojte stejným způsobem. 

Jak nalepit sklo na Apple Watch?

Předtím, než začneme s lepením skla, vždy doporučujeme zkontrolovat velikost odpovídající danému typu hodinek. Poté důkladně vyčistíme displej hodinek - ideálně vlhčeným a poté suchým hadříkem. Také důkladně odstraníme prach pomocí přiložené nálepky. Z ochranného skla odstraníme fólii a opatrně přiložíme na displej. Vzniklé vzduchové bubliny vytlačíme do stran prstem nebo hadříkem. 

Jak správně nabíjet Apple Watch?

Strana nabíjecího kabelu, která je vydutá, se magneticky přichytí na zadní straně tvých Apple Watch hodinek ve správném postavení. Když začneš nabíjet své Apple Watch, uslyšíš zvukový signál (pokud nemáš vypnutý zvukový režim), a na displeji se objeví symbol nabíjení.

Jak si správně nasadit a utáhnout hodinky Apple Watch?

Apple Watch byste měli nosit tak, aby byly na zápěstí pevně, ale stále pohodlně. Každý řemínek by měl být dostatečně velký, aby se vám dobře nosil, ale zároveň by měl těsně objímat vaše zápěstí. Při nasazování nebo sundávání jednoduše jemně stáhněte spodní část řemínku, abyste ho mohli přetáhnout přes své zápěstí.

Proč je dobré mít Apple Watch?

Apple Watch jsou ideální parťák pro podporu zdravého životního stylu. Apple Watch je stále připravený na tvém zápěstí, což mu umožňuje provádět věci, které jiná zařízení nedokážou. Slouží jako tvůj tréninkový parťák, sledující každý pohyb, poskytující užitečné zdravotní informace, a nabízející inovativní bezpečnostní funkce. Navíc tě spojují s těmi, kteří ti jsou nejbližší a nejvíce na srdci.

V čem hodinky Apple Watch vynikají?

Chytré hodinky Apple Watch se vyznačují naprosto dokolaným zpracováním, nabízejí široké spektrum zdravotních funkcí a perfektní kompatibilitu s iPhonem. Pravidelně monitorují váš srdeční rytmus, sledují tepovou frekvenci, měří úroveň okolního hluku a v případě pádu automaticky přivolají pomoc. Navíc umožňují zobrazovat notifikace, zprávy a řešit hovory. Hodinky běží na operačním systému watchOS a nabízejí přístup k více než 10 000 aplikacím dostupným v App Store.