Jak vybrat typ náramku na Apple Watch?

Jak vybrat správný typ náramku pro Apple Watch?

Váháš někdy s výběrem náhradního náramku? 

Máš rád/a sport, eleganci a zároveň volnost, ale nevíš který náhradní náramek vybrat?

Tak to jsi na správné stránce. Sepsali jsme pro Tebe pár rad, jak si vybrat správný náramek na Apple Watch.

 

✴️ Bohužel, občas se může stát, že se Ti budou líbit opravdu všechny a pak tedy nezbývá nic jiného, než si vzít od každého.

✴️ Aktuálně si u nás můžeš vybrat z 5 typů náramků a mnoha barev.

✴️ Potřebuješ pomoct s výběrem správné velikosti? Přečti si více v našem druhém článku Jak správně vybrat velikost řemínku pro Apple Watch?

❇️ Milánský tah

Náramky milánského typu patří mezi nejvíce oblíbené vůbec. Pro svůj elegantní vzhled jsou snad nejelegantnějším řemínkem, který lze na trhu pořídit. Jeho nesporná výhoda je tedy především v designu a stylovém magnetickém zapínání.

Na druhou stranu, tyto náramky nejsou vhodné ke sportování. Jsou těžké a mohly by tak na ruce spíše překážet.

 

Cena: od 279 Kč

Oblíbené barvy: černá, pink-gold a silver

Materiál: ocel

Vhodné k: formální příležitosti

Typ zapínání: magnet

❇️ Klasické silikonové

Už název napovídá, že se jedná o klasiku. Jednoduchost, pohodlí a elegance v jednom. Tyto náramky mají tak nějak od všeho kousek. Hodí se jak na sport, k domácímu pohodlí, ale také k formálnímu oblečení. Hledat u těchto náramků chybu? To snad ani nelze. Výhodou je pohodlí, elegance a nízká cena. Vyplatí se tedy vzít si barev více a střídat je vždy podle samotného oblečení. 

 

Cena: od 199 kč

Oblíbené barvy:  marroon, černá a pink

Materiál: silikon

Vhodné k: sport, formální i neformální příležitosti, domácí pohoda

Typ zapínání: cvoček

❇️ Sportovní silikonové

Náhradní náramky ve sportovním provedení jsou takovým “bratříčkem” od klasických jednobarevných. Sportovní náramky však mají malé dírky, které slouží k příjemnějšímu pocitu při sportování a zároveň tak pomáhají pokožce při dýchání. Pokud tak často sportujete a rádi byste měli na sobě hodinky právě i při výkonu, tyto sportovní náramky jsou vhodnou variantou.

 

Cena: od 209 Kč

Oblíbené barvy:  bílo-černá, černá a rainbow-white

Materiál: silikon

Vhodné k: sport, neformální příležitost, domácí pohoda, 

Typ zapínání: cvoček

❇️ Nylonové

Nylonové náhradní řemínky se stávají velkým hitem mezi  náramky. Jejich půvabný styl, příjemný pocit je prostě něco výjimečného. Nylonové náramky elegantní sice jsou, nicméně v tomhle směru je lepší volbou náramek milánský. Příjemný pocit nošení však něčím, co chceš zažít. Náramek na ruce nejde téměř cítit. Náramek je vhodný také sportování, ač někdo s citlivější pokožkou může být problém a v tom případě je vhodnější volit silikonové náramky.

 

Cena: od 219 kč

Oblíbené barvy: dragon fruit, černá a pink-sand

Materiál: nylon

Vhodné k: sport, neformální příležitosti, domácí pohoda

Typ zapínání: suchý zips

❇️ Kožené

Jestli hledáš něco opravdu elegantního, co si dáš na ruku pouze občas, pak musíš zvolit kožené náramky.  Jak už to tak bývá, kožené náramky nejsou vhodné ke sportování, ani k nějakým domácím činnostem. Naopak, formální příležitosti jsou pro tento typ náramku jako zrozené. Při  koupi je však potřeba brát v úvahu, že kůže je ze začátku vždy o něco tvrdší a je vhodné ji tzv. “rozhýbat”, aby náramek na ruce hezky seděl.

 

Cena: od 389 Kč

Oblíbené barvy: světle hnědá, černá a tmavě hnědá

Materiál: umělá kůže

Vhodné k: formální příležitosti

Typ zapínání: přeska

Na závěr bychom rádi podotkli, že naše řemínky nejsou originální. Kvalita se však dá s originálem bez ostychu srovnat. Naopak cena originální a neoriginálního náramku je již neporovnatelná (originál je cca 5-10x dražší než-li neoriginál)!