Jak vybrat nejlepší řemínek pro Apple Watch?

Váháš někdy s výběrem náhradního náramku? 

Máš rád/a sport, eleganci a zároveň volnost, ale nevíš který náhradní náramek vybrat?

Tak to jsi na správné stránce. Sepsali jsme pro Tebe pár rad, jak si vybrat správný náramek na Apple Watch.

 

✴️ Bohužel, občas se může stát, že se ti budou líbit opravdu všechny a pak tedy nezbývá nic jiného, než si vzít od každého.

✴️ Aktuálně si u nás můžeš vybrat z 14 typů náramků a mnoha barev.

✴️ Potřebuješ pomoct s výběrem správné velikosti? Přečti si více v našem druhém článku Jak správně vybrat velikost řemínku pro Apple Watch?

❇️ Milánský tah

Náramky milánského typu patří mezi nejvíce oblíbené vůbec. Pro svůj elegantní vzhled jsou snad nejelegantnějším řemínkem, který lze na trhu pořídit. Jeho nesporná výhoda je tedy především v designu a stylovém magnetickém zapínání.

Na druhou stranu, tyto náramky nejsou vhodné ke sportování. Jsou těžké a mohly by tak na ruce spíše překážet.

Materiál: nerezová ocel

Vhodné k: formální příležitosti, večírky, stylové outfity

Typ zapínání: magnet

❇️ Klasické silikonové

Už název napovídá, že se jedná o klasiku. Jednoduchost, pohodlí a elegance v jednom. Tyto náhradní náramky mají tak nějak od všeho kousek. Hodí se jak na sport, k domácímu pohodlí, ale také k formálnímu oblečení. Hledat u těchto náramků chybu? To snad ani nelze. Výhodou je pohodlí, elegance a nízká cena. Vyplatí se tedy vzít si barev více a střídat je vždy podle samotného oblečení. 

Materiál: silikon

Vhodné k: sport, formální i neformální příležitosti, domácí pohoda

Typ zapínání: cvoček

❇️ Sportovní řemínky

Náhradní řemínky ve sportovním provedení jsou takovým “bratříčkem” od klasických jednobarevných. Sportovní náramky však mají malé dírky, které slouží k příjemnějšímu pocitu při sportování a zároveň tak pomáhají pokožce při dýchání. Pokud tak často sportujete a rádi byste měli na sobě hodinky právě i při výkonu, tyto sportovní náramky jsou vhodnou variantou.

Materiál: silikon

Vhodné k: sport, neformální příležitost, domácí pohoda, 

Typ zapínání: cvoček

❇️ Nylonové řemínky

Nylonové náhradní řemínky se stávají velkým hitem mezi  náramky. Jejich půvabný styl, příjemný pocit je prostě něco výjimečného. Nylonové náramky elegantní sice jsou, nicméně v tomhle směru je lepší volbou náramek milánský. Příjemný pocit nošení však něčím, co chceš zažít. Náramek na ruce nejde téměř cítit. Náramek je vhodný také sportování, ač někdo s citlivější pokožkou může být problém a v tom případě je vhodnější volit silikonové náramky.

Materiál: nylon

Vhodné k: sport, neformální příležitosti, domácí pohoda

Typ zapínání: suchý zip

❇️ Řemínky s potiskem

Chcete rozveselit svůj outfit nějakým netradičním způsobem? Barevné řemínky s nejrůznějšími motivy jsou tou pravou volbou. Náhradní řemínky s potiskem jsou maximálně pohodlné, veselé, vhodné na každodenní nošení a právě proto se těší čím dál větší oblibě. Nabídku pravidelně rozšiřujeme!

Materiál: silikon

Vhodné k: neformální příležitosti, domácí pohoda

Typ zapínání: cvoček

❇️ Elegantní řemínky s pouzdrem

Krásný, stylový, elegantní řemínek s ochranným pouzdrem je oblíbeným doplňkem ať už na pracovní schůzky, formální příležitosti, tak i ke společenskému outfitu. Vybírat můžete z několika barev s kontrastními prvky na přezce i korunce. V této kategorii zároveň najdete i samostatná ochranná pouzdra s kamínky. Řemínek není vhodný na sport. Délku náhradního řemínku s pouzdrem je možné upravit pomocí zkracovače.

Materiál: tvrzený plast a kov

Vhodné k: formální příležitosti, stylové outfity

Typ zapínání: přezka

❇️ Ozdobné s kamínky

Největší stylovka, jakou si žena dokáže představit. Náhradní kovový řemínek zdobený kamínky s nejrůznějšími motivy ideálně doplní každý elegantní outfit. Ať už vyrážíte do práce, na soukromou schůzku nebo za kulturou, rozhodně si vyberete. Ozdobné řemínky nejsou vhodné na sportovní aktivity a některé domácí práce - mohou být poškozeny při kontaktu s úklidovými chemikáliemi.

Materiál: kvalitní kov

Vhodné k: formální příležitosti

Typ zapínání: přezka

❇️ Pletené navlékací řemínky

Náhradní pletené navlékací řemínky jsou poměrně čerstvou novinkou na trhu a rychle se dostávají do popředí v oblíbenosti. Pletené řemínky se hodí ke každodenním činnostem, ale největší službu vykonají u ležérních nebo sportovních outfitů. Řemínek poskytne maximální pohodlí. Nevýhodou řemínku je nemožnost upravit velikost - vybírejte proto pečlivě dle tabulky u jednotlivých produktů.

Materiál: nylon

Vhodné k: sport, neformální příležitosti, domácí pohoda

Typ zapínání: navlékací - bez zapínání

❇️ Kožené

Jestli hledáš něco opravdu elegantního, co si dáš na ruku pouze občas, pak musíš zvolit náhradní kožené náramky. Jak už to tak bývá, kožené náramky nejsou vhodné ke sportování, ani k nějakým domácím činnostem. Naopak, formální příležitosti jsou pro tento typ náramku jako zrozené. Při  koupi je však potřeba brát v úvahu, že kůže je ze začátku vždy o něco tvrdší a je vhodné ji tzv. “rozhýbat”, aby náramek na ruce hezky seděl.

Materiál: umělá kůže

Vhodné k: formální příležitosti

Typ zapínání: přezka

❇️ Klasické kožené s magnetem

Další variantou v kategorii kožených náramků jsou kořené náramky s magnetem. Maximální elegance zůstává a navíc se přidává i praktické zapínání na magnet. Nejen, že si tak hodinky přesně přizpůsobíš na veliksot tvojí ruky, ale zároveň je to velmi rychlá a praktická varianta. Perfektní je jak na každodenní nošení, tak i na formálnější příležitosti.

Materiál: umělá kůže

Vhodné k: formální příležitosti

Typ zapínání: magnet

❇️ Stylové kožené s magnetem

Jemnější varianta kožených řemínků s magnetem. Maximální elegance, praktické zapínání na magnet a naprosto božský vzhled. Magnetické zapínání zajistí velmi rychlé a praktické upevnění a odpadá nutnost příliš řešit délku řemínku. Pozornost by měly zvýšit pouze ženy s velmi úzkým zápěstím, mohlo by se stát, že bude řemínek delší a neobepne tak zápěstí dostatečně pevně.

Materiál: umělá kůže

Vhodné k: formální příležitosti

Typ zapínání: magnet

Na závěr bychom rádi podotkli, že naše řemínky nejsou originální. Kvalita se však dá s originálem bez ostychu srovnat. Naopak cena originální a neoriginálního náramku je již neporovnatelná (originál je cca 5-10x dražší než-li neoriginál)!