Jak vybrat typ řemínku pro chytré hodinky?

Jak vybrat typ řemínku pro chytré hodinky?

Váháš někdy s výběrem náhradního náramku? 

Máš rád/a sport, eleganci a zároveň volnost, ale nevíš který náhradní náramek vybrat?

Tak to jsi na správné stránce. Sepsali jsme pro tebe pár rad, jak si vybrat správný náramek na různé značky chytrých hodinek. 

 

✴️ Bohužel, občas se může stát, že se ti budou líbit opravdu všechny a pak tedy nezbývá nic jiného, než si vzít od každého.

✴️ Aktuálně si u nás můžeš vybrat z 7 typů náramků a mnoha barev.

 

❇️ Klasické silikonové

Už název napovídá, že se jedná o klasiku. Jednoduchost, pohodlí a elegance v jednom. Tyto náramky mají tak nějak od všeho kousek. Hodí se jak na sport, k domácímu pohodlí, ale také k formálnímu oblečení. Hledat u těchto náramků chybu? To snad ani nelze. Výhodou je pohodlí, elegance a nízká cena. Vyplatí se tedy vzít si barev více a střídat je vždy podle samotného oblečení.  

Materiál: Silikon

Vhodné k: Sport, formální i neformální příležitosti, domácí pohoda

Typ zapínání: Přezka

❇️ Stylové kožené s magnetem

Jemnější varianta kožených řemínků s magnetem. Maximální elegance, praktické zapínání na magnet a naprosto božský vzhled. Magnetické zapínání zajistí velmi rychlé a praktické upevnění a odpadá nutnost příliš řešit délku řemínku. Pozornost by měly zvýšit pouze ženy s velmi úzkým zápěstím, mohlo by se stát, že bude řemínek delší a neobepne tak zápěstí dostatečně pevně.

Materiál: Umělá kůže

Vhodné k: Formální příležitosti, práce, škola, rande, meeting
       
Typ zapínání: Magnet

❇️ Milánský tah

Náramky milánského typu patří mezi nejvíce oblíbené vůbec. Pro svůj elegantní vzhled jsou snad nejelegantnějším řemínkem, který lze na trhu pořídit. Jeho nesporná výhoda je tedy především v designu a stylovém magnetickém zapínání.

Na druhou stranu, tyto náramky nejsou vhodné ke sportování. Jsou těžké a mohly by tak na ruce spíše překážet.

Materiál: Nerezová ocel

Vhodné k: Formální příležitosti, stylové outfity

Typ zapínání: Magnet

❇️ Silikonové vroubkované

Vylepšený design silikonových řemínků si rychle oblíbí jak ženy, tak i muži. Řemínek naplní představy i náročnějším uživatelům. Poskytne ti jak maximální pohodlí, tak i stylový doplněk ležérního či sportovního outfitu. Zapínání je na pevnou kovovou přezku, tedy jednoduše přizpůsobíte velikost a zároveň na ruce pevně drží a nikde nepřekáží. Jsou vhodné na sport i domácí pohodu. Velkou výhodou je i nízká pořizovací cena. 

Materiál: Vroubkovaný silikon

Vhodné k: Sport, výlet, cestování, každodenní nošení

Typ zapínání: Přezka

❇️ Sportovní silikonové

Náhradní náramky ve sportovním provedení jsou takovým “bratříčkem” od klasických jednobarevných. Sportovní náramky však mají malé dírky, které slouží k příjemnějšímu pocitu při sportování a zároveň tak pomáhají pokožce při dýchání. Pokud tak často sportuješ a rád bys měl na sobě hodinky právě i při výkonu, tyto sportovní náramky jsou vhodnou variantou.

Materiál: Silikon

Vhodné k: Sport, výlet, cestování, každodenní nošení

Typ zapínání: Cvoček

❇️ Pletené navlékací řemínky

Pletené navlékací řemínky jsou poměrně čerstvou novinkou na trhu a rychle se dostávají do popředí v oblíbenosti. Řemínky se hodí ke každodenním činnostem, ale největší službu vykonají u ležérních nebo sportovních outfitů. Řemínek poskytne maximální pohodlí. Nevýhodou řemínku je nemožnost upravit velikost - vybírejte proto pečlivě dle tabulky u jednotlivých produktů.

Materiál: Nylon

Vhodné k: Výlet do přírody, do města, cestování, škola, práce, domácí pohoda

Typ zapínání: Navlékací - bez zapínání

❇️ Nylonové řemínky

Nylonové náhradní řemínky se stávají velkým hitem mezi  náramky. Jejich půvabný styl, příjemný pocit je prostě něco výjimečného. Nylonové náramky elegantní sice jsou, nicméně v tomhle směru je lepší volbou náramek milánský. Příjemný pocit nošení však něčím, co chceš zažít. Náramek na ruce nejde téměř cítit. Náramek je vhodný také sportování, ač někdo s citlivější pokožkou může být problém a v tom případě je vhodnější volit silikonové náramky.

Materiál: Nylon

Vhodné k: Neformální příležitosti, domácí pohoda, škola

Typ zapínání: Suchý zip

Na závěr bychom rádi podotkli, že naše řemínky nejsou originální. Kvalita se však dá s originálem bez ostychu srovnat. Naopak cena originální a neoriginálního náramku je již neporovnatelná (originál je cca 5-10x dražší než-li neoriginál)!