Správné řemínky pro tvé aktivity

Kam si vzít jaký řemínek?

Když už máš skvělé Apple Watch, chceš je samozřejmě nosit všude. Každá příležitost chce ale jiný styl, což platí i pro řemínky na hodinky. Tak se podívejme, jaký pásek se k čemu hodí.

Kam si vzít jaký řemínek?

Běhání a sport

Chodíš běhat nebo do fitka, ale hodinky ti na ruce během cvičení příliš nedrží? Vyzkoušej naše sportovní, Alpské nebo vroubkované řemínky, které ti tvůj problém vyřeší. 

Drží jako přibité, takže se nemusíš bát, že o hodinky přijdeš uprostřed intenzivního tréninku. 

Pohodlné na doma

Pokud patříš mezi ty, kteří sve Apple Watch nesundávají ani doma, vyber pro své Apple Watch hodinky něco lehkého a měkkého.

Ideální volbou je pletený, jednobarevný nebo nylonový řemínek, který ti při celodenních aktivitách nebude zavazet. 

Kam si vzít jaký řemínek?
Kam si vzít jaký řemínek?

Na pohodičku do práce či do školy

Na každodenní nošení jsou skvělé silikonové a vroubkované řemínky. Jsou pohodlné a odolné vůči každodennímu opotřebení. Navíc se snadno čistí, což je ideální pro aktivní životní styl.

Chceš vypadat elegantně?

Jdeš na večírek a chceš, aby tvé hodinky elegantně ladily s outfitem? 

Sáhni po řemínku s kamínky, nebo si vyber jeden z milánského či koženého stylu. Tyhle řemínky přidají tvým hodinkám šmrnc a tobě sebevědomí.

Kam si vzít jaký řemínek?
Kam si vzít jaký řemínek?

Na dovolenou k moři

Na dovolenou většinou balíš dva druhy oblečení - sportovní, ve kterém ti je pohodlně a něco hezkého, co si můžeš vzít do města na večeři. Nezapomeň si ke svému outfitu sbalit i ideální řemínek, který tvůj outfit podtrhne. 

Pro sportovní záležitosti se ti může hodit sportovní, silikonový nebo Alpský řemínek, který se dokonale přizpůsobí tvému pohybu a na večerní procházky si přibal něco elegantnějšího, například kožený nebo milánský řemínek.

Na párty

Když jdeš na párty, sem tam zapomeneš, kolikátý piješ drink nebo kam sis odložila kabelku. 

Abys někde nestratil/a své hodinky, doplň si svůj šatník koženými řemínky s přezkou, které ti zajistí, že i po nejdivočejším večeru hodinky zůstanou na svém místě. Využít můžeš i řemínky Alpské, či nylonové - ty mají podobné vlastnosti a jen tak se ti z ruky neztratí. 

PS: Řemínky s magnetickým zapínáním raději nech doma - tedy pokud nechceš, aby tvé hodinky létali během párty po podlaze.

Kam si vzít jaký řemínek?

Ať už máš jakýkoliv plán, můžeš své Apple Watch přizpůsobit přesně tomu, co zrovna potřebuješ. A neboj se experimentovat, řemínky můžeš měnit podle nálady a příležitosti.

Prozkoumat všechny Apple Watch řemínky