4 druhy řemínků pro Apple Watch s nejpevnějším zapínáním

Pokud si chceš vybrat správný řemínek, máš hned několik možností. Pojďme se podívat na čtyři typy řemínků, které jsou v dnešní době trendy a mají nejspolehlivější zapínání.

4 druhy s pevným zapínáním

1. Alpský řemínek 

Tohle je drsňák mezi řemínky. Je vyrobený tak, aby vydržel téměř cokoliv, co mu přijde do cesty.

Jeho pevné zapínání obvykle spočívá v kovovém páčkovém mechanismu, který se pohodlně připevňuje a uvolňuje. Hodí se na všechno - ať už máš na plánu sportovní aktivitu nebo celodenní výlet v přírodě.

Alpský řemínek je jako spolehlivý kamarád, za kterého můžeš dát ruku do ohně.

Zobrazit všechny Alpské řemínky

2. Vroubkovaný řemínek 

Tady jde o preciznost a perfektní fit. Díky svému unikátnímu designu si můžeš pásek přizpůsobit tak, aby ti seděl úplně na míru.

Zapínání u vroubkovaného řemínku spočívá v klasické sponě, která se přesně přizpůsobí tvému zápěstí a zajišťuje bezpečné nošení i při náročných aktivitách.

Další vroubkované řemínky

4 druhy s pevným zapínáním
4 druhy s pevným zapínáním

3. Kožený řemínek s přezkou

Když chceš přidat trochu elegance, sáhneš po koženém řemínku s přezkou. Nejenže vypadá skvěle, ale díky kovové přezce a dírkám pro nastavení délky ti hodinky skvěle sedí na ruce.

Ať už jdeš na večírek nebo do práce, s tímto páskem budeš vypadat top.

Ostatní kožené řemínky

4. Nastavitelný nylonový řemínek

Pokud hledáš něco super pohodlného na každý den, nylonový pásek je to pravé ořechové.

Jeho zapínání na sponu je hračka a zároveň drží tvé hodinky bezpečně na ruce, takže si můžeš být jistý/á, že ti nikam neuletí.

Ukázat nylonové řemínky

4 druhy s pevným zapínáním

Ať už preferuješ cokoliv, je důležité, aby ti pásek seděl, byl spolehlivý a šel ruku v ruce s tvým stylem. Takže si vyber to, co ti nejvíc sedí, a užívej si, že tvé Apple Watch jsou nejen skvělým parťákem, ale i parádním doplňkem.

Zobrazit všechny řemínky pro Apple Watch