O nás a kdo vlastně jsme

V následujících pár řádcích bychom vám rádi řekli kdo jsme, co děláme a proč to děláme. 

Jsme Filip a Tadeáš. Dva nadšení markeťáci a nově i zkušení e-shopaři. Původně byl s námi i Mirek, ale ten časem zjistil, že mít e-shop a starat se o něj není práce, která by ho bavila a brzy se s námi rozloučil. Z našich tří jmen byl poskládán název Fitami a ten si plánujeme samozřejmě nechat.

Filip

Ahojte, moje meno je Filip a síce pochádzam zo Slovenska, tak už 7 rokov žijem v Brne. Prišiel som sem študovať Provozně ekonomickú fakultu na Mendelovej univerzite, ktorú mám už úspešne za sebou. Počas mojich študentských rokov som tu spoznal nespočetne veľa skvelých ľudí, s ktorých sa stali moji najlepší kamaráti a zažil veľa nezabudnuteľných zážitkov. Výskúšal som si prácu barmana aj čašníka, promotéra pre rádio aj inštruktora vysokoškolských výletov. Miešal som drinky aj varil kávu, chodil na párty aj ich organizoval a hrával malý aj veľký futbal. 

Počas toho všetkého som sa stíhal venovať marketingu, ktorý bol mojou špecializáciou na univerzite. Dnes sa zameriavam hlavne na Brand management, tvorbu obsahu na sociálne siete, PPC reklamy a grafiku. A prečo zrovna marketing? Pretože pri ňom nemám pocit, že pracujem.

Tadeáš

Ahoj! Já jsem Tadeáš a aktuálně dokončuji svoji studentskou pouť na podnikatelské fakultě na VUT. Marketingu se však již věnuji více jak 6 let. Během těchto let jsem sbíral zkušenosti v agenturách. Nabyté zkušenosti se nyní snažím co nejvíce uplatnit ve vlastním podnikání. Rád lidem ulehčuji nákup a především se starám o to, abyste byli všichni u nás spokojeni!

Fotbalu jsem se věnoval přesně tak, jako Filip. Zranění však přinesla své následky a tak již na fotbal koukám pouze v televizi. Nicméně jako vášnivý sportovec se nadále věnuji cvičení a plavání. Mimo sportování jsem také milovník kávy, dobrého vína (jako malý jsem se totiž ve víně koupal) a také si rád čtu. Zajímá mne především psychologie lidí. No a mé nejoblíbenější jídlo? Tak to je jasné! Slanina, vajíčka a čerstvá kaiserka!

Fitami jsme na začátku založili jako experiment. Vzhledem k tomu, že oba pracujeme v marketingu a staráme se o různé klienty, tak jsme si chtěli práci na e-shopu vyzkoušet na vlastní kůži, abychom mohli zlepšit naše služby a rozšířit si obzory. To jsme ještě ale netušili, jak nás to chytne! Celý e-shop jsme si od začátku vybudovali sami. Děláme si všechno od grafiky, textů, sociálních sítí, přes reklamy, marketing, komunikaci se zákazníky až po samotné balení a zasílání objednávek.

Tuhle stránku jsme pro vás napsali, abyste věděli, že FITAMI není obrovská firma, které jsou její zákazníci ukradení. Nene! Stojí za ní dva šikovní kluci, kterým ještě není ani třicet let. Fitami je naše dítě, o které se pečlivě staráme a věříme, že náš poctivý přístup k zákazníkům se nám pomalu, ale jistě jednou vrátí.