Novinky

13 důvodů, proč nakupovat u nás v Česku

Výhody nákupu v českých e-shopech

V dnešní době, kdy svět online nákupů nezná hranice a umožňuje nám vybírat produkty z celého světa, stále častěji stojíme před rozhodnutím, odkud nakupovat. Ačkoliv možnost objednat si zboží přímo z Číny může na první pohled působit lákavě, přináší s sebou řadu výzev a potenciálních nevýhod.

Jaké výhody jsou spojeny s nákupem zboží v českých e-shopech a proč nakupovat právě u nás doma? Nákup v českých e-shopech znamená rychlejší dodání zboží, možnost reklamace či vrácení zboží bez složitých procedur a komunikace v českém jazyce s místními obchodníky.

12 důvodů, proč nakupovat řemínky v ČR

1. Rychlejší doručení

Zboží odeslané z České republiky k tobě obvykle dorazí mnohem rychleji než zboží objednané z Číny. Naše distribuce eliminuje dlouhé čekací doby spojené s mezinárodním provozem. Jak rychle umíme vyřídit objednávku se můžeš dočíst zde.
12 důvodů, proč nakupovat řemínky v ČR

2. Zákaznický servis a podpora v českém jazyce

Komunikace s námi je jednodušší a efektivnější. Určitě oceníš možnost komunikovat ve tvém rodném jazyce a získání rychlé odpovědi na své dotazy. A naše komunikace je jedna z nejlepších!
12 důvodů, proč nakupovat řemínky v ČR

3. Lehčí řešení reklamací a vrácení zboží

V případě problémů s produktem je snazší, rychlejší a méně nákladné řešit reklamace a vrácení zboží s námi než u mezinárodního e-shopu. Pokud se ti něco nezdá, vyřešíme to obratem.
12 důvodů, proč nakupovat řemínky v ČR

4. Bezpečnější platby a spotřebitelská ochrana

České e-shopy jsou bezpodmínečně lépe regulovány, což znamená vyšší úroveň ochrany spotřebitele a bezpečnější platební metody. Nemusíš se tak bát, že bychom někde sdíleli tvé údaje nebo měli přístup do tvého telefonu.
12 důvodů, proč nakupovat řemínky v ČR

5. Přesnější informace o dostupnosti a dodacích lhůtách

Poskytujeme přesnější a aktuální informace o dostupnosti produktů a odhadech dodacích lhůt.
12 důvodů, proč nakupovat řemínky v ČR

6. Nižší riziko celních a dovozních poplatků

Objednávky z České republiky obvykle nepodléhají dodatečným celním poplatkům nebo DPH, což není u mezinárodních objednávek samozřejmost.
12 důvodů, proč nakupovat řemínky v ČR

7. Podpora místního podnikání

Nakupováním u nás podporuješ místní ekonomiku a podnikání, což má pozitivní dopad na celou komunitu.
12 důvodů, proč nakupovat řemínky v ČR

8. Kvalita produktů

U nás máš jistotu, že nabízíme produkty vyšší kvality nebo produkty, které jsou pečlivě vybrány s ohledem na preference našich zákazníků. Vzhledem na tvrdé konkurenční prostředí si nemůžeme dovolit prodávat nekvalitní produkty. Více o kvalitě našich produktů se dozvíš zde.
12 důvodů, proč nakupovat řemínky v ČR

9. Zabezpečené platební metody

Pro zpracování plateb vybíráme platební brány s vysokou úrovní zabezpečení, včetně šifrování a ochrany proti podvodům. To minimalizuje riziko krádeže identity nebo finančního podvodu
12 důvodů, proč nakupovat řemínky v ČR

10. Dodržování místních zákonů a regulací

V České republice musíme dodržovat místní zákony a regulace týkající se ochrany spotřebitele, což zahrnuje pravidla pro vrácení zboží, záruky a reklamace. To poskytuje další úroveň ochrany, která nemusí být zaručena u mezinárodních prodejců.
12 důvodů, proč nakupovat řemínky v ČR

11. Ochrana osobních údajů

Jsme vázání místními zákony o ochraně dat, jako je GDPR v Evropské unii, které vyžadují od firem, aby zabezpečily osobní údaje zákazníků a informovaly je o tom, jak jsou jejich údaje používány. To znamená lepší ochranu tvých osobních a finančních informací.
12 důvodů, proč nakupovat řemínky v ČR

12. Transparentnost a důvěra

V České republice jsme transparentnější ohledně našich obchodních praktik, což zahrnuje informace o původu produktů, zásadách vrácení zboží a zákaznické podpoře. 
12 důvodů, proč nakupovat řemínky v ČR

13. Vždyť nás znáš!

Víš, že nakupuješ od Filip a Tadeáše z Fitami. Přesně víš, co děláme, co nás baví a proč jsme založili e-shop Fitami. Víš tyhle informace o zahraničních e-shopech?
 

Pohodlí, bezpečí, rychlost a lokálnost

Nakupování v českých e-shopech má mnoho výhood. Rozhodnutí je jen na tobě. Tak, kde nakoupíš příště?
Vánoční soutěž na FITAMI

🎄 Vánoce jsou za dveřmi a FITAMI naděluje také 🎄

🎁 15 x 1000 Kč 🎁 

Co můžeš vyhrát? 🎁

Náš dárek pro tebe bude odměna v podobě kupónu v hodnotě 1000 Kč na nákup zboží u nás. A ruku na srdce, to už za to stojí!

Jak se soutěže zúčastnit?

Pro účast v soutěži stačí jednorázově nakoupit v průběhu 1.12.2023 - 23.12. 2023 za více jak 999 Kč. Zařazení do soutěže bude poté automaticky.

Slosování

Slosování proběhne v období mezi 27.12.2023 - 30.12. 2023. Jakmile slosování proběhne, dáme ti v případě výhry vědět a rovnou ti pošleme i slevový kupón.

Podmínky soutěže

Podmínky soutěže jsou jednoduché. Stačí jednorázově nakoupit v období 1.12.2023 -23.12.2023  za více jak 999 Kč. V případě vrácení zboží a nedodržení podmínky hodnoty nákupu bude účast v soutěži zrušena. Je možno nakoupit vícekrát a tedy mít větší šanci na výhru v soutěži. Slosování probíhá na základě čísla objednávky, nikoliv jména.

5 tipů na ten správný dárek

🤔 Rozhodli jsme se ti dát pár tipů na dárek pro své blízké, děti či partnery a všechny, kdo má Apple Watch. Výhodou nákupu u nás je, že je naprosto bezstarostí!

🎁 Tipy pro vhodný dárek jsme vybírali vážně pečlivě. Jsme si jisti, že ať už vybereš cokoliv, tak radost bude obrovská!

 🎁 Milánský tah 🎁

Nejoblíbenější řemínky pro hodinky Apple Watch vůbec. Takový je milánský tah. Elegantní design, příjemné materiál na každodenní nošení, parádní zapínání na magnet. Jestli je nějaký řemínek, který ocení opravdu každý, tak je to tento! Na celou nabídku milánských řemínků na Apple Watch se můžeš podívat zde.

🎁 Alpský styl 🎁

Řemínky pro Apple Watch v alpském stylu jsou ideálními náramky pro všechny náročné uživatele. Tyto náramky jsou vyrobeny z kvalitního nylonu. Na zapínání je určena speciální spona, která zajistí maximální komfort a bezpečí při jakýchkoliv činnostech. Ideální pro všechny sportovce. Na celou nabídku náramků v alpském stylu na Apple Watch se můžeš podívat zde.

🎁 Řemínky s magnetem 🎁

Hledáš něco parádního, stylového, komfortního? Tak to jsi na správné adrese. U nás totiž máme parádní náramky na Apple Watch s magnetickým zapínáním. Můžeš si vybrat z koženého nebo silikonového materiálu. Oba dva typy jsou však parádní volbou pro uživatele, kteří si potrpí nejen na vzhledu, ale také na pohodlí. Na všechny řemínky s magnetem na Apple Watch se můžeš podívat zde.

🎁 Kožené náramky 🎁   

Další kategorie pro náročné uživatele. Řemínky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu (genuine leather), takže jsou na ruce opravdu příjemné. Co je však ještě lepší, tak je jejich vzhled. Ať už ke košili nebo kostýmku, tyto řemínky si rychle zamiluješ. Na všechny kožené náramky na Apple Watch se můžeš kouknout zde.

🎁 Všehochuť 🎁

No a nakonec jsme vybrali oblíbené produkty u nás na fitami.cz. Ať už se jedná o silikonové náramky na Apple Watch, pletené nebo nylonové, všechno u nás najdeš. Pokud se chceš podívat na celou naši nabídku, mrkni zde.