Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4772 hodnocení
5
4686x
4
38x
3
11x
2
9x
1
28x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

Avatar autora Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. 5.1.2024
+ opravdu rychlost dodani!!! - velke minus kvalite reminku! Nejsem se jista zda je to vubec kuze. Reminek na watch se sklada ze dvou casti,ktere se nasunou na samotne hodinky. Jedna cast reminku nedrzi,”necvakne”. Prijde mi to jak kvalita z ciny. Dalsi objednani si velmi rozmyslim-pomer cena/kvalita.
Avatar autora (Administrátor)
Ahoj, Andy, děkujeme za tvoji recenzi, ač nás samozřejmě mrzí. Materiál tvého řemínku je "genuine leather", což máme uvedeno v popisku. Nejedná se tedy o klasickou plnohodnotnou kůži, tam by se cena pohybovala v násobcích ceny. Ohledně konektoru jsme ti již napsali, kus samozřejmě vyměníme. Děkujeme i tak za tvoji důvěru! Tadeáš
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.1.2024
V tomto obchodě nakupuji opakovaně, mám s ním velice dobrě zkušenosti. Zásilka vždy dorazí velmi rychle. Prodejci se snaží vyhovět zákazníkovi, pružně reagují mailem, což opět kladně hodnotím. Zboží je vždy v pořádku. Pro mě toto nebyla určitě první ani poslední objednávka. Prodejce ráda doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 5.1.2024
Nevysvětlili, proč zboží nedodali, pouze přišly peníze zpět na účet(alespoň jedna dobrá zpráva). Předchozí objednávky bez problémů
Avatar autora (Administrátor)
Ahoj, Moni, děkujeme za tvé hodnocení, ať nás trošku mrzí. Bohužel, objednávka se k nám vrátila a tak jsme měli za to, že nebyla převzata. Omlouváme se tedy za nedodání, prověříme to více do hloubky. Děkujeme za pochopení a měj se krásně!
DP Avatar autora Daniela Pavlova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.1.2024
JK Avatar autora Jana kucharova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.1.2024
Jsem spokojena,vse prislo dle ocekavani.
EM Avatar autora Eliška Miková (Administrátor) 5.1.2024
Super! Díky, Jani.
MW Avatar autora Martina Weissová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.1.2024
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.1.2024
Ano vše v pořádku , rychlé dodání 😊
EM Avatar autora Eliška Miková (Administrátor) 5.1.2024
Děkujeme, Jani!
M Avatar autora Marie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.1.2024
Veliká spokojenost. Rychlé dodání, zboží v pořádku a milý vzkaz v balíčku. Vřele doporučuji☺️👍
EM Avatar autora Eliška Miková (Administrátor) 5.1.2024
To jsme rádi. Děkujeme, Maru!
ZP Avatar autora Zuzana Pokorná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.1.2024
N Avatar autora Nika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.1.2024
Rychlé dodání skvělé všem doporučuji🍀100%
EM Avatar autora Eliška Miková (Administrátor) 4.1.2024
Děkujeme moc, Niko!
R Avatar autora Roman Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.1.2024
Veliká spokojenost pozitivní přístup rychlé doručení 👍
EM Avatar autora Eliška Miková (Administrátor) 4.1.2024
Máme radost. Děkujeme, Romane!
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.1.2024
Jako vždy rychlé dodání, super komunikace a milý pozdrav v objednávce. Za mě 100% zákaznický servis už po několikáté. Doporučuji
EM Avatar autora Eliška Miková (Administrátor) 3.1.2024
To nás těší. Děkujeme, Jani!
A Avatar autora Adam Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.1.2024
Výborný doporučuji vsem
EM Avatar autora Eliška Miková (Administrátor) 3.1.2024
Děkujeme, Adame!
M Avatar autora Martina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.1.2024
TL Avatar autora Tereza Laurencová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.1.2024
J Avatar autora Judita Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.1.2024
AK Avatar autora Andrea Korbelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.12.2023
JZ Avatar autora Jitka Zahradnikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.12.2023
Super,rychlé dodání, zboží v pořádku. Všem doporučuji
EM Avatar autora Eliška Miková (Administrátor) 3.1.2024
To jsme rádi. Děkujeme, Jituš!
RV Avatar autora Radka Valíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.12.2023
BC Avatar autora Blanka Cajthamlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.12.2023

Ovládací prvky výpisu

4772 položek celkem