Apple Watch Pro

Co přinese podzimní úroda oblíbeného jablíčka?

Tak jako každý rok nám na podzim společnost Apple představí své novinky, na které tak rádi čekáme. Mezi nové produkty, které by měly být představeny, patří vylepšení hodinky SE 2, nová verze Apple Watch 8 a poté naprostá novinka mezi hodinkami, verze Pro

Jak už název napovídá, bude se jednat o něco speciálního. A na to speciální se teď podíváme!

 

1️⃣ Vyrobené z titanu

Zkrátka, stvořeno pro ty nejnáročnější uživatele - sportovce, turisty a lidi, kteří vyhledávají extrémní podmínky. Ti se totiž mohou těšit na ty nejodolnější hodinky, které kdy společnost Apple vyrobila. Superlativů je mnoho, ale očekávání je opravdu vysoké. 

Hlavním důvodem, proč budou nové hodinky Pro tak odolné, je materiál, z kterého budou vyrobeny. No a tím materiálem je samotný titan

 

2️⃣ Evoluční design

Jak se říká, nic nového pod sluncem. V rámci vzhledu Apple nechystá žádný převrat, revoluční změnu či vodotrysk. Původně očekávané ploché hrany totiž nedostaly zelenou a tak nás čekají klasické obdélníkové hodinky se zaoblenými hranami. Nicméně design chytrých Apple Watch i tak čeká  “facelift”.

 

3️⃣ Největší hodinky

Vzhledem k použitému materiálu hodinek Apple Watch Pro by hodinky měly být o něco málo robustnější a může se tedy stát, že vzhled bude maličko odlišný od toho, na který jsme po dlouhá léta zvyklí. Aktuálně to jsou však spíše předpoklady a domněnky a na finální odhalení si tak musíme počkat až na zmíněný podzim. 

Dá se však s 100% jistotou tvrdit, že hodinky Apple Watch Pro budou těmi největšími hodinkami, které kdy vzešly z rukou designérů společnosti Apple. Tělo hodinek by mělo mít rozměry větší jak 45mm a samotné rozlišení displeje by mělo být 410x502 pixelů.

 

4️⃣ Lepší výdrž a nové funkce

Velkou část majitelů Apple Watch netěší rozhodně jedna vlastnost hodinek. Ta je samozřejmě výdrž baterie, neboť tu ve většině případů musíme každý den dobíjet. U Apple Watch Pro by tomu mělo být učiněno zadost. 

Očekává se totiž výrazně delší výdrž. Ta je dokonce odhadována i na několik dní, především díky nové chytré funkci úsporného režimu. Úsporný režim by měl být schopen ukončovat aplikace na pozadí, čímž dojde ihned ke zvýšení výdrže. Chytré hodinky Apple Watch Pro poběží na operačním systému watchOS 9 a díky tomuto by měly hodinky nabídnout i například novou funkci “měření tělesné teploty”.

 

5️⃣ Cena a další názvy

Dá se předpokládat, že cena Appe Watch Pro bude vysoká, ale vzhledem k úzké skupině lidí, na kterou Apple cílí svou novinku, tak si jistě najde své oblíbence. Můžeme taky prozradit, že název "Apple Watch Pro" zatím není jistý, ale shoduje se na něm většina lidí a odborníků. Možná nás Apple ještě překvapí a přijde z něčím jako Apple Watch Extreme, Apple Watch Max nebo Apple Watch Explorer Edition. Uvidíme.

Zpět do obchodu